blogowe podsumowanie 2017 roku

W sumie mamy już 2018 rok, czas najwyższy wspomnieć o podsumowaniu roku 2017…

Drodzy Czytelnicy,
    Prywatny INV€$TOR został nominowany w kategorii Blog roku w konkursie FX Cuffs 2018. By dostać się do finałowej piątki, która ma szansę na statuetkę, potrzebuję Waszych głosów.
      Głosować można tylko do końca stycznia na stronie konkursu FX Cuffs 2018!

Podsumowanie finansowe

Nie chciałbym się tutaj powtarzać, więc tylko wspomnę, że kwestie finansowe poruszyłem w ogólnym podsumowaniu 2017 roku na blogu Prywatny INV€$TOR i tam zachęcam również do lektury.

Podsumowanie blogowe dziennika tradera

Co zauważyłem, to fakt, że pominąłem w tamtym podsumowaniu statystyk z tego bloga czyli dziennika tradera. I to właśnie zamierzam tym wpisem nadrobić!

statystyki dotyczące odwiedzających dziennik tradera; źródło: Google Analytics

W 2017 roku na dzienniku tradera opublikowałem w sumie 127 wpisów! Tym samym myślę, że właściwszym określeniem dla tego miejsca będzie sub-blog dla bloga Prywatny INV€$TOR anieżeli mini-blog. Jeśli chodzi o wizyty to przez cały 2017 rok odwiedziło to miejsce 1 784 Unikalnych Użytkowników, generując 3 922 sesje.

Nie wydaje się to dużo, ale aż 45,3% z Was tutaj co najmniej raz powróciło! WOW!

Najwięcej odsłon (308 odsłon) miała strona o mnie. Druga w kolejności to strona ważne! (253 odsłony), czyli informacja o ryzyku związanym z inwestowaniem. Trzecia w kolejności to podsumowanie maja 2017 (134 odsłony), a czwarta i piąta to odpowiednio podsumowanie września 2017 (121 odsłon) i podsumowanie marca 2017 (105 odsłon).

Z kolei jeśli chodzi o publikowane przeze mnie analizy to zebrały one między 76 a 78 odsłon każda.

Generalnie biorąc pod uwagę wąską grupę docelową tego sub-bloga oraz praktycznie brak marketingu (za wyjątkiem okazjonalnych informacji na fanpejdżu, Twitterze czy głównym blogu), to wyniki te są całkiem wysokie.

 

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*