trading urlopowy

Weekend zaczynamy od analizy, a dokładniej rzecz biorąc od informacji jakie zlecenia oczekujące wystawiłem na najbliższe dwa tygodnie – ponieważ gdy to czytacie to ja wyjeżdżam na urlop 😉

A czy TY już polubiłeś Prywatnego INV€$TORa na Fejsie? 😉

Tak, znowu mam urlop. W dodatku prawie dwa tygodnie, więc nie bardzo będę miał czas na trading, więc postanowiłem pójść w zlecenia oczekujące. I wybrałem pięć surowców.

Pszenica

Tu niewiele odbiegam od swoich dawnych analiz. A konkretnie to mój wykres z pozycjami wygląda tak:

źródło xStation 5

Jak widać trzy zleconka są i czekają na lepsze czasy. Jak widać staram się respektować fibo w tych analizach, które zresztą są respektowane przez pszenicę.

Kakao

Tu zdecydowałem się jedynie na dwie pozycje, dość blisko zaczynają, ale jedna z nich ma dużo dalsze take profit. Cóż, oby 😉

źródło xStation 5

Kukurydza

Kolejny rolny produkt. Osobiście liczę, że efekty huraganu jeszcze osłabią jakość zbiorów. A to podniesie cenę. Na wykresie widzę to tak:

źródło: xStation 5

Soja

Kolejna nowość w moim portfelu, ale tu również bardzo technicznie. I tylko jedna pozycja, jako że aż tak nie znam tego rynku.

źródło: xStation 5

Cukier

Kolejna nowość w portfelu, choć już od pewnego czasu obserwuję ten wykres. Dwa zlecenia czekają, tym razem daleko od siebie.

źródło: xStation 5

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*