gold bars

INV€$TOR zawodowy: dzień I – 18/10/2016

złoto

No to jak już wiadomo, dzisiaj zacząłem inwestowanie zawodowe. O tym jakie są moje założenia to jeszcze napiszę, natomiast pierwszy dzień mam na plusie 🙂

Z uwag technicznych: nie będę prowadził takiej formy wpisów jak wcześniej. Tym razem będę podawać konkretne kwoty osiągane z moich inwestycji! Cóż, cele są konkretne to i zarobki muszą być 😉 samą formę jeszcze będę dopracowywać.

Przejdźmy do konkretów. Ze względu na słaby ruch na ropie, skierowałem wzrok na złoto. I po 8:30 stwierdziłem że warto wejść. Zakupiłem 0,3 lota przy cenie 1262,25$ zajmując długą pozycję. Na początku poszło lekko w dół, małe wybicie w górę i znowu w dół i w bok. Ale na szczęście miałem rękę na pulsie i sprzedałem gdy podskoczyło do poziomu 1263,17$ o 12:41. W dobrym momencie to zrobiłem bo do chwili obecnej (14:10)spadło złoto poniżej 1261$.

Zarobek? 108,07 złotych polskich. Z jednej strony to nie jest dużo,  z drugiej strony to jak dla mnie satysfakcjonujący zysk z jednej transakcji w ciągu paru godzin przy tak niskim ryzyku.
I dzisiaj więcej nie będzie,  jestem właśnie na warsztatach poświęconych tematyce Rozwoju collaborative economy w Polsce i na świecie, które opiszę jutro na Prywatnym INV€$TORze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts